Preloader

Betöltés

Raktári betanított munkatárs, komissiózó állás

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Teljes munkaidő
  • 4 hete ‎
  • Németország

Az állásról

  • icon
    Bérezés 1000-2000 € / havonta
  • icon
    Munkarend egyéni
  • icon
    Szakmai tapasztalat Pályakezdő
  • icon
    Elvárt iskolai végzettség Szakképzetlen

Álláshirdetés részletei

A Teampartner Personal@Logistik Gmbh komissiózó, raktári betanított munkatársat keres, szárazáru és hűtőraktár részlegre!

A munkavégzés helye Németország: Landshut +50 km  (körzet) és  Berlin  +50km   (körzet)

Főbb feladatok, munkák:

  • Áruösszekészítés lista alapján
  • Árurakodás
  • Raklapok összeállítása, fóliázása
  • Áru előkészítése szállításra

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gyors, pontos munkavégzés
  • Jó fizikai állapot, terhelhetőség
  • Flexibilitás
  • Jó egészségügyi és fizikai állapot

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Német nyelvtudás előny, de nem feltétel
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi
  • Német nyelvterületen hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (Pick by voice ismeret, scanner ismeret)

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, Németországban bejelentett, teljes munkaidős foglalkoztatás (német munkaszerződéssel)
  • Teljesítményarányos, versenyképes bérezés (10,50 Euró bruttó órabér + műszakpótlékok + colliprémium az elvárt szintet követően)
  • Túlórázási lehetőség
  • Céges szállás biztosítása (térítés ellenében 210 EUR / hó), melynek díja utólag kerül levonásra
  • Költségmentes céges szállítás a szállás és a munkahely között.
  • Közvetítői díj nincs.

Fényképes, magyar vagy német nyelvű önéletrajzzal várjuk jelentkezését a „Jelentkezem” funkció használatával! A kapcsolattartó személy magyar.

Feltöltés