Preloader

Betöltés

Pizzasütő állás

  • Vendéglátás, Idegenforgalom
  • Teljes munkaidő
  • 4 hete ‎
  • Székelyudvarhely

Az állásról

  • icon
    Bérezés 2000-3000 RON / havonta
  • icon
    Munkarend 1 váltás
  • icon
    Szakmai tapasztalat 1-3 év
  • icon
    Elvárt iskolai végzettség Általános iskola

Álláshirdetés részletei

Rutinosan megy már a pizzasütés? Dobd a kemencébe a legjobb pizzádat és jelentkezz, ugyanis pizzasütőt keresünk!

Feladatok:

  • A konyhai személyzet munkájának segítése
  • A pizzasütéshez használt eszközök, alapanyagok előkészítése
  • Együttműködés a konyhai személyzettel
  • A receptek pontos betartása
  • Pizzasütés

A pozíció elnyeréséhez előny: Pizzasütő munkakörben elsajátított tapasztalat!

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, tervezhető munka
  • Családias légkör
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Távolsági bérlet, üzemanyag elszámolás
  • Munkaruha biztosítása
  • Személyzeti étkezés
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőség

A jelentkezéshez szükséges önéletrajzot a “Jelentkezem” funkció segítségével küldheted el nekünk!

Feltöltés